autorów o nas
Piotr Mika

Hmmm? Ja. Jestem trochę jak wiersze współczesne. Interesujący, acz niezrozumiały. Lubię patrzeć. Na wszystko i wszystkich, a szczególnie to drugie. Słucham. To chyba moja zaleta, bo nie potrafię nie słuchać.

Moje zainteresowania to nić skomplikowanych i nie powiązanych ze sobą rzeczy. Muzyka (wolę słuchać niż wykonywać), film (szczególnie Bollywood), oczywiście dziennikarstwo , poezja (pod każdym względem), aktorstwo, rozmowy i przechadzki z tymi, których lubię. A lubię wielu ludzi. Niektórzy ludzie też mnie lubią. Jeśli ktoś mnie nie lubi? to jego sprawa. Lubię siebie. Nie lubię fałszywej skromności. Sam nie jestem skromny? Jestem spontaniczny, otwarty, kulturalny, sprawiam wrażenie inteligentnego. Omijam szerokim łukiem przeciętność i normalność.

Jedyne co sprawia, że nie zamykam się w sobie to poczucie humoru. Uwielbiam żartować ze wszystkiego i wszystkich. Śmieję się? z siebie, z innych, z głupoty. Nie twierdzę, że cały świat jest zły, bo nie jest? Mam prawo, jak każdy, "do pomadki bezbarwnej w życiu prywatnym".

Najłatwiej byłoby rzucić szkołę i założyć hodowlę bydła? Ale ktoś mądry powiedział kiedyś, że "życie nie jest po to, żeby sobie ułatwiać". I ja sobie nie ułatwiam. Tyle.

zespół (2007-2008)
do góry rimk '07