poprzedni inne z numeru
03 2005-2006
następny
Witaj
Historycznych pytań o człowieka ciąg dalszy
W podziwie o wiele starszym od rozumu
Prosię pod parasolką i przylaszczka w mrowisku
Patrzeć
A my się nie boimy
Ona
Wszystko jedno nie było
Ostatni dzwonek
oryginalna wersja w pdf!
pobierz pdf (0.00Mb)
inne numery:
01 2005-2006
02 2005-2006
nr 03 2005-2006 wydarzeń
Aktualności szkolne
dzień kobiet [[8 marca]]

Być kobietą, być kobietą...

Milszy dzień niż inne w roku.

Dzień Kobiet. Świętujemy. Chodniki usłane różami (specjalnie dla nas), mężczyźni wyśpiewujący serenady pod oknami (no dobrze, troszkę poniosła mnie wyobraźnia...).

Jak starali się nasi chłopcy?

Ach... Te ich promienne uśmiechy, ten wysiłek wkładany w najmniejsze gesty sympatii.

Wręczali kwiaty, niskokaloryczne batoniki (wiedzą, co dobre), wałki kuchenne (praktyczne zabezpieczenie na przyszłość), a także (np. chłopcy z IIa) organizowali niezwykłe spektakle z mąką i cukrem, lodówką i perkusją(!)

Tylko być kobietą!

czuwanie [[9 marca]]

Józefinkowe rozgrywki sportowe. Mecz piłki nożnej i siatkówki, nauczyciele vs uczniowie - widowiska sportowe na dużej sali gimnastycznej zgromadziły wielu kibiców. Dwa mecze wygrali nauczyciele!

sportowe józefinki [[15-19 marca]]

Józefinkowe rozgrywki sportowe. Mecz piłki nożnej i siatkówki, nauczyciele vs uczniowie - widowiska sportowe na dużej sali gimnastycznej zgromadziły wielu kibiców. Dwa mecze wygrali nauczyciele!

Święto szkoły [[20 marca]]

Dzień imienin naszego patrona Józefa Piłsudskiego (19 marca) to święto szkoły (a i do pierwszego dnia wiosny blisko). Już piętnaste. Organizowały je klasy II LO. Całość przygotowań koordynowała IIb wraz z wychowawczynią, panią Ewą Gałązką.

Występ chóru, tańce ludowe, programy, zabawy, nagrody dla nauczycieli (Józefki wręczane przez IIb), koncerty, wystawy, kawiarenki...

Jak zawsze wiele przygotowań, przeżyć i emocji.

Józefinkowa trajektoria

Jubileuszowo - coś wyjątkowego: Józefinkowa trajektoria . Sięgnięcie do przeszłości, do piętnastoletniej tradycji, do idei święta szkoły, a także prezentacja Józefinkowego dorobku.

I spojrzenie z różnych punktów widzenia na Józefinki tegoroczne.

Pięć lat temu na 10-lecie Józefinek dziennikarze z naszej szkoły także wydali Józefinkową "Gazetę Szkolną". To już tradycja?

wiosna

Moi drodzy, wiosna przyszła.Czy słyszycie to poranne ćwierkanie? Nie narzekajcie, że słońce zbyt mocno świeci. Pora na wiosenne przebudzenie! Do wakacji już tak blisko!... A w tej trajektorii - nasze wiersze o wiośnie!komentarze || dodaj komentarz
do góry rimk '07